Alyuminiy radiator ER-350/85AL
Artikul: ER-350/85AL
| Material | Alyuminiy |
| Sektsiya uzunligi (chuqurligi) | 85 mm |
| Montaj balandligi | 35 sm |
| 1 sekеsyani issiqqlik uzatishi | 128 Vt |
| Sektsiyalar soni | 10 ta sektsiya |
| Sinov bosimi | 20 bar |
| Markazlar orasidagi masofa | 500 mm |
| Maksimal bosim | 51 bar |
| Ishchi bosimi | 12-18 bar |
| Kafolat | 120 oy |
