Aylanma harakat nasosi ESN50-24-3 (3000Vt)
Artikul: ESN50-24-3
| Kuchlanish | 380 V |
| Quvvat sarfi | 3000 Vt |
| Maksimal suv harorati | 104 °C |
| Aylanish tezligi | 2900 ayl/daq |
| Yuqoriga chiqarish | 24 m |
| Ulanish diametri | 50 mm |
| Sinfi | 155(F) |
| Himoya darajasi | IP55 |
| O'tkazish qobiliyati | 25 m³/s |
| Kafolat | 12 oy |














