Benzinli trimmer EBT-1400 (1400Vt)
Artikul: EBT-1400
| Chastota | 50 Gs |
| Quvvat sarfi | 1400 Vt |
| Kesish kengligi | 440 mm |
| Aylanish tezligi | 8500 ayl/daq |
| Chiziq diametri | 2,4 mm |
| Pichoq kesish kengligi | 255 mm |
| Yoqilg'i bak sig'imi | 1,2 l |
| Dvigatel hajmi | 52 sm³ |
| Kafolat | 12 oy |









