Bimetall radiator ER-500/80BM
Artikul: ER-500/80BM
| Material | Bimetall |
| Sektsiya uzunligi (chuqurligi) | 80 mm |
| Montaj balandligi | 50 sm |
| 1 sekеsyani issiqqlik uzatishi | 113 Vt |
| Sektsiyalar soni | 10 ta sektsiya |
| Sinov bosimi | 20 bar |
| Markazlar orasidagi masofa | 500 mm |
| Maksimal bosim | 51 bar |
| Ishchi bosimi | 12-18 bar |
| Kafolat | 120 oy |
