Avtomatlashtirish bloki EAR-10BAR-U2200-2 (10bar)
Artikul: EAR-10BAR-U2200-2
| Kuchlanish | 100-240 V |
| Quvvat sarfi | 100-2200 Vt |
| Maksimal bosim | 10 bar |
| Maksimal suv harorati | 80 °C |
| Yuqoriga chiqarish | 0-100 m |
| Tok | 10 A |
| Himoya sinfi | IP-55 |
| Kirish/chiqish diametri | 25 mm |
| Kafolat | 12 oy |
Avtomatik blok EPA EAR-10BAR-U2200-2 suv ta’minoti tizimlarida nasosni boshqarish uchun mo‘ljallangan. U bosim o‘zgarganda nasosni avtomatik ravishda yoqadi va o‘chiradi, qurilmani “quruq ish”dan himoya qiladi hamda qo‘lda nazorat qilish zaruratisiz barqaror suv oqimini ta’minlaydi.
Avtomatik blok EPA EAR-10BAR-U2200-2 suv ta’minoti tizimlarida nasosni boshqarish uchun mo‘ljallangan. U bosim o‘zgarganda nasosni avtomatik ravishda yoqadi va o‘chiradi, qurilmani “quruq ish”dan himoya qiladi hamda qo‘lda nazorat qilish zaruratisiz barqaror suv oqimini ta’minlaydi.





