Maysa o'rgich EGK-1800 (1800Vt)
Artikul: EGK-1800
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1800 Vt |
| Kesish kengligi | 460 mm |
| Tezligi | 3000 ayl/daq |
| O't ushlagich hajmi | 55 l |
| Kesish balandligi | 25-75 mm |
| Kafolat | 12 oy |
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1800 Vt |
| Kesish kengligi | 460 mm |
| Tezligi | 3000 ayl/daq |
| O't ushlagich hajmi | 55 l |
| Kesish balandligi | 25-75 mm |
| Kafolat | 12 oy |