Akkumulyatorli diskli arra ESP-A180
Artikul: ESP-A180
| Aylanish tezligi | 3400 ayl/daq |
| Akkumulyator sig'imi | 4 A |
| Akkumulyator kuchlanishi | 20 V |
| Akkumulyator turi | Litiy ionli |
| Disk diametri | 180 mm |
| Dvigatel turi | Cho'tkasiz |
| Burchaktan kesish chuqurligi | 90°:57 - 45°:39 mm |
| Kafolat | 12 oy |
ESP-A180 akkumulyatorli doira arra – aniqlik bilan kesish uchun mo‘ljallangan kuchli va ko‘p funksiyali asbob. Disk diametri 180 mm, kesish chuqurligi 90° burchakda 57 mm va 45° burchakda 39 mm. Cho‘tkasiz dvigatel va 20 V, 4 A sig‘imli litiy-ion akkumulyator yuqori samaradorlik va uzoq ishlash vaqtini ta’minlaydi. 3400 ayl/daq aylanish tezligi bilan bu yengil (2,85 kg) arra turli materiallarni qulay va aniq kesish imkonini beradi.
ESP-A180 akkumulyatorli doira arra – aniqlik bilan kesish uchun mo‘ljallangan kuchli va ko‘p funksiyali asbob. Disk diametri 180 mm, kesish chuqurligi 90° burchakda 57 mm va 45° burchakda 39 mm. Cho‘tkasiz dvigatel va 20 V, 4 A sig‘imli litiy-ion akkumulyator yuqori samaradorlik va uzoq ishlash vaqtini ta’minlaydi. 3400 ayl/daq aylanish tezligi bilan bu yengil (2,85 kg) arra turli materiallarni qulay va aniq kesish imkonini beradi.







