Shurup qotirgich EASH-20-2 (20V)
Artikul: EASH-20-2
| Aylanish tezligi | 0-450/0-1600 ayl/daq |
| Patron hajmi | 10 mm |
| Akkumulyator sig'imi | 2 A |
| Akkumulyator turi | Litiy ionli |
| Akkumulyator | 20 V |
| Dvigatel turi | Cho'tkasiz |
| Burilish momenti | 65 Nm |
| Kafolat | 12 oy |
EASH-20-2 (20V) akkumulyatorli otvyortka — ixcham va qudratli asbob bo‘lib, uzoq muddatli va ishonchli ishlash uchun cho‘tkasiz motor bilan jihozlangan. U 10 mm patronga, 20V / 2A·soat litiy-ion batareyaga va 65 Nm aylanish momentiga ega bo‘lib, turli murvat va vintlarni mahkamlash ishlari uchun idealdir. Ikkita tezlik rejimi (0–450 / 0–1600 ayl/min) aniq nazoratni ta’minlaydi. Engil va ergonomik dizayn qulay va oson foydalanishni kafolatlaydi.
EASH-20-2 (20V) akkumulyatorli otvyortka — ixcham va qudratli asbob bo‘lib, uzoq muddatli va ishonchli ishlash uchun cho‘tkasiz motor bilan jihozlangan. U 10 mm patronga, 20V / 2A·soat litiy-ion batareyaga va 65 Nm aylanish momentiga ega bo‘lib, turli murvat va vintlarni mahkamlash ishlari uchun idealdir. Ikkita tezlik rejimi (0–450 / 0–1600 ayl/min) aniq nazoratni ta’minlaydi. Engil va ergonomik dizayn qulay va oson foydalanishni kafolatlaydi.








