Burg'ulash mashinasi ESS-16-1 (500Vt)
Artikul: ESS-16-1
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 500 Vt |
| Aylanish tezligi | 1420 ayl/daq |
| Izolyatsiya sinfi | B |
| Patron hajmi | 16 mm |
| Tezlik soni | 4 |
| Faza | 1 |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 500 Vt |
| Aylanish tezligi | 1420 ayl/daq |
| Izolyatsiya sinfi | B |
| Patron hajmi | 16 mm |
| Tezlik soni | 4 |
| Faza | 1 |
| Kafolat | 12 oy |