Kesuvchi va silliqlovchi mashina EMSH-A125 (125mm)
Artikul: EMSH-A125
| Aylanish tezligi | 8500 ayl/daq |
| Shpindel rezbasi | M10 |
| Akkumulyator sig'imi | 4 A |
| Diametr | 125 mm |
| Akkumulyator kuchlanishi | 20 V |
| Akkumulyator turi | Litiy ionli |
| Dvigatel turi | Cho'tkasiz |
| Kafolat | 12 oy |















