Suv isitgich EV-V2-100 (2000Vt)
Artikul: EV-V2-100
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 2000 Vt |
| Bak hajmi | 100 l |
| Maksimal suv harorati | 75 °C |
| Nominal bosim | 8 bar |
| Himoya darajasi | IPX4 |
| Kafolat bak qismiga | 5 yil |
| Kafolat | 12 oy |
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 2000 Vt |
| Bak hajmi | 100 l |
| Maksimal suv harorati | 75 °C |
| Nominal bosim | 8 bar |
| Himoya darajasi | IPX4 |
| Kafolat bak qismiga | 5 yil |
| Kafolat | 12 oy |