Aqlli avtomatik suv nasosi EVN-U600 (600Vt)
Artikul: EVN-U600
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 600 Vt |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Tok | 3.7 A |
| Himoya sinfi | IPX4 |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Tezlik diapazoni | 500-3000 ayl/daq |
| Chiqarish bosimi | 25 m |
| Kafolat | 36 oy |










