Aqlli avtomatik suv nasosi EVN-U900 (900Vt)
Artikul: EVN-U900
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 900 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 33 l/daq |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Yuqoriga chiqarish | 36 m |
| Tok | 4.8 A |
| Himoya sinfi | IPX4 |
| Maks. o'tkazish qobiliyati | 75 l/daq |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Tezlik diapazoni | 500-3000 ayl/daq |
| Kafolat | 36 oy |










