Avtomatlashtirish bloki EAR-10BAR-U2200 (10bar)
Artikul: EAR-10BAR-U2200
| Kuchlanish | 90-260 V |
| Quvvat sarfi | 100-2200 Vt |
| Maksimal bosim | 10 bar |
| Maksimal suv harorati | 80 °C |
| Yuqoriga chiqarish | 0-100 m |
| Tok | 10 A |
| Himoya sinfi | IP-55 |
| Kirish/chiqish diametri | 25 mm |
| Kafolat | 12 oy |
EAR-10BAR-U2200 avtomatik blok — bu suv nasoslarini avtomatik boshqarish uchun mo‘ljallangan qurilma. U suv oqimini va bosimini nazorat qilib, nasosni avtomatik ravishda yoqadi yoki o‘chiradi. Qurilma maksimal 80 °C haroratdagi suv bilan ishlay oladi va 0.1–2.2 kVt quvvat sarflaydi. Quvur diametri 25 mm bo‘lib, qurilma ishonchli himoya tizimi bilan jihozlangan. 1 yil kafolat bilan ta’minlanadi.
EAR-10BAR-U2200 avtomatik blok — bu suv nasoslarini avtomatik boshqarish uchun mo‘ljallangan qurilma. U suv oqimini va bosimini nazorat qilib, nasosni avtomatik ravishda yoqadi yoki o‘chiradi. Qurilma maksimal 80 °C haroratdagi suv bilan ishlay oladi va 0.1–2.2 kVt quvvat sarflaydi. Quvur diametri 25 mm bo‘lib, qurilma ishonchli himoya tizimi bilan jihozlangan. 1 yil kafolat bilan ta’minlanadi.





