Elektr drel EED-10P-10 (400Vt)
Artikul: EED-10P-10
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 400 Vt |
| Aylanish tezligi | 0-3900 ayl/daq |
| Patron turi | Kalitsiz |
| Patron hajmi | 10 mm |
| Burg'ulash diametri | Po'lat - 10, Daraxt - 20 mm |
| Kafolat | 12 oy |
400 Vt quvvatga ega zarbasiz burama va 0 - 3900 aylanish tezligiga ega kompaktdrill. Asbob qurilish va ta’mirlash ishlarida ishlatiladi. Patron oralig‘i 1 - 10 mm bo‘lib, po‘latni 10 mm gacha va yog‘ochni 20 mm gacha burg‘ulash uchun mo‘ljallangan.
400 Vt quvvatga ega zarbasiz burama va 0 - 3900 aylanish tezligiga ega kompaktdrill. Asbob qurilish va ta’mirlash ishlarida ishlatiladi. Patron oralig‘i 1 - 10 mm bo‘lib, po‘latni 10 mm gacha va yog‘ochni 20 mm gacha burg‘ulash uchun mo‘ljallangan.















