Elektr drel EED-6M-1 (320Vt)
Artikul: EED-6M-1
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 320 Vt |
| Aylanish tezligi | 0-4500 ayl/daq |
| Patron turi | Kalitli |
| Patron hajmi | 6 mm |
| Burg'ulash diametri | Po'lat - 6, Daraxt - 9 mm |
| Kafolat | 12 oy |
Elektr burg‘ulash mashinasi APEX EED-6M-1 (320 Vt) — yog‘och va metallni burg‘ulash uchun ishonchli va ixcham asbob. 320 Vt quvvatga ega dvigatel bilan jihozlangan bo‘lib, 4500 ayl/daq tezlikka erishadi. Yog‘ochda 9 mm gacha, po‘latda esa 6 mm gacha burg‘ulash imkonini beradi. Uy va professional foydalanish uchun juda qulay.
Elektr burg‘ulash mashinasi APEX EED-6M-1 (320 Vt) — yog‘och va metallni burg‘ulash uchun ishonchli va ixcham asbob. 320 Vt quvvatga ega dvigatel bilan jihozlangan bo‘lib, 4500 ayl/daq tezlikka erishadi. Yog‘ochda 9 mm gacha, po‘latda esa 6 mm gacha burg‘ulash imkonini beradi. Uy va professional foydalanish uchun juda qulay.




















