Generator EBG-3000 (3000Vt)
Artikul: EBG-3000
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 230 V |
| Sifat sinfi | A |
| IP-darajasi | IP23M |
| Nominal quvvat | 2,8 kVt |
| O'zgaruvchan tok | 12,2 A |
| Maksimal quvvat | 3 kVt |
| Nominal tezlik | 3600 ayl/daq |
| Quvvat koeffitsienti | 1 kVa |
| Doimiy tok kuchlanishi | 12 V |
| Kafolat | 12 oy |





