Benzinli generator EBG-3800 (3800Vt)
Artikul: EBG-3800
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 230 V |
| Sifat sinfi | A |
| IP-darajasi | IP23M |
| Nominal quvvat | 3,6 kVt |
| O'zgaruvchan tok | 15,7 A |
| Maksimal quvvat | 3,8 kVt |
| Nominal tezlik | 3600 ayl/daq |
| Quvvat koeffitsienti | 1 kVa |
| Doimiy tok kuchlanishi | 12 V |
| Kafolat | 12 oy |





