Perfodrel EPD-24-2 (790Vt)
Artikul: EPD-24-2
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 790 Vt |
| Aylanish tezligi | 0-1300 ayl/daq |
| Patron turi | SDS+ |
| Patron hajmi | 24 mm |
| Zarb energiyasi | 2,8 J |
| Zarb tezligi | 0-4700 z/daq |
| Po'lat burg'ulash diametri | 13 mm |
| Beton burg'ulash diametri | 24 mm |
| Yog'och burg'ulash diametri | 30 mm |
| Kafolat | 12 oy |
PERFODREL EPD-24-2 beton kabi qattiq materiallarni burg'ulash va tesish uchun mo'ljallangan. Uch rejimli perfodrel butun qurilish ishlarini qamrab olishga qodir. Engil vazn va yuqori unumdorlik ushbu modelni o'z sinfida eng mashhur qiladi. Xavfsizlik trishotkasi uskuna tiqilib qolganda xavfsizlikni ta'minlaydi.Rezina bilan qoplangan tutqichlar, mahkamlangan ishga tushirish tugmasi va qo'shimcha tutqich asbobning qulay ishlashini ta'minlaydi.Ishonchli reduktor yigindisi yuqori texnik xizmat ko'rsatish qobiliyati ushbu modelni og'ir sharoitlarda ishlatishga imkon beradi.
PERFODREL EPD-24-2 beton kabi qattiq materiallarni burg'ulash va tesish uchun mo'ljallangan. Uch rejimli perfodrel butun qurilish ishlarini qamrab olishga qodir. Engil vazn va yuqori unumdorlik ushbu modelni o'z sinfida eng mashhur qiladi. Xavfsizlik trishotkasi uskuna tiqilib qolganda xavfsizlikni ta'minlaydi.Rezina bilan qoplangan tutqichlar, mahkamlangan ishga tushirish tugmasi va qo'shimcha tutqich asbobning qulay ishlashini ta'minlaydi.Ishonchli reduktor yigindisi yuqori texnik xizmat ko'rsatish qobiliyati ushbu modelni og'ir sharoitlarda ishlatishga imkon beradi.



















