Perforator EEP-42-1 (1600Vt)
Artikul: EEP-42-1
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1600 Vt |
| Aylanish tezligi | 560 ayl/daq |
| Patron turi | SDS-MAX |
| Patron hajmi | 42 mm |
| Zarb energiyasi | 10 J |
| Zarb tezligi | 3800 z/daq |
| Beton burg'ulash diametri | 42 mm |
| Kafolat | 12 oy |
Perforator EEP-42-1 beton kabi qattiq materiallarni burg'ulash va tesish uchun mo'ljallangan. Ikki rejimli perforator butun qurilish ishlarini qamrab olishga qodir.Motor qismini vertikal joylashishi ko'proq zarba energiyasini olish imkonini beradi. Xavfsizlik trishotkasi uskuna tiqilib qolganda xavfsizlikni ta'minlaydi.Rezina bilan qoplangan tutqichlar, mahkamlangan ishga tushirish tugmasi va qo'shimcha tutqich asbobning qulay ishlashini ta'minlaydi.Ishonchli reduktor yigindisi yuqori texnik xizmat ko'rsatish qobiliyati ushbu modelni og'ir sharoitlarda ishlatishga imkon beradi.Vibratsiyaga qarshi dizayn ish paytida charchoqni kamaytiradi.
Perforator EEP-42-1 beton kabi qattiq materiallarni burg'ulash va tesish uchun mo'ljallangan. Ikki rejimli perforator butun qurilish ishlarini qamrab olishga qodir.Motor qismini vertikal joylashishi ko'proq zarba energiyasini olish imkonini beradi. Xavfsizlik trishotkasi uskuna tiqilib qolganda xavfsizlikni ta'minlaydi.Rezina bilan qoplangan tutqichlar, mahkamlangan ishga tushirish tugmasi va qo'shimcha tutqich asbobning qulay ishlashini ta'minlaydi.Ishonchli reduktor yigindisi yuqori texnik xizmat ko'rsatish qobiliyati ushbu modelni og'ir sharoitlarda ishlatishga imkon beradi.Vibratsiyaga qarshi dizayn ish paytida charchoqni kamaytiradi.
















