Stabilizator EES-5KVA (5kV/A)
Artikul: EES-5KVA
| Chastota | 50 Gs |
| Nominal quvvat | 5 kVt |
| Fazalar soni | 1 |
| Nominall chiqish toki | 220 В ± 3%, 110 В ± 6% V |
| Kirish kuchlanish diapazoni | 110~250 V |
| Nominal quvvat | 5 kV/A |
| Nominal kirish quvvati | 220 V |
| Kirish kuchlanish diapazoni | 22.7 A |
| Kafolat | 12 oy |





