Stabilizator EES-95/3KVA (3kv/A)
Artikul: EES-95/3KVA
| Chastota | 50 Gs |
| Nominal quvvat | 3.0 kVt |
| Fazalar soni | 1 |
| Nominal chiqish toki | 13,6 A |
| Kirish kuchlanish diapazoni | 95-270 V |
| Nominal quvvat | 3 kV/A |
| Nominal kirish quvvati | 220 V |
| Kafolat | 12 oy |
| Chastota | 50 Gs |
| Nominal quvvat | 3.0 kVt |
| Fazalar soni | 1 |
| Nominal chiqish toki | 13,6 A |
| Kirish kuchlanish diapazoni | 95-270 V |
| Nominal quvvat | 3 kV/A |
| Nominal kirish quvvati | 220 V |
| Kafolat | 12 oy |