Suv isitgich EV-G2.5-50 (2500Vt)
Artikul: EV-G2.5-50
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1000/1500/2500 Vt |
| Bak hajmi | 50 l |
| Maksimal suv harorati | 75 °C |
| Nominal bosim | 8 bar |
| Himoya darajasi | IPX4 |
| Kafolat bak qismiga | 5 yil |
| Kafolat | 12 oy |
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1000/1500/2500 Vt |
| Bak hajmi | 50 l |
| Maksimal suv harorati | 75 °C |
| Nominal bosim | 8 bar |
| Himoya darajasi | IPX4 |
| Kafolat bak qismiga | 5 yil |
| Kafolat | 12 oy |