Aqlli avtomatik suv nasosi EVN-U300 (300Vt)
Artikul: EVN-U300
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 300 Vt |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Yuqoriga chiqarish | 21 m |
| Maksimal chiqarish bosimi | 30 m |
| Himoya sinfi | IPX4 |
| Maks. o'tkazish qobiliyati | 33 l/daq |
| Chuqurlikdan tortish | 9 m |
| Tezlik diapazoni | 500-3000 ayl/daq |
| Kafolat | 36 oy |










