Avtomatik suv nasosi EVN-A55 (55Vt)
Artikul: EVN-A55
| Kuchlanish | 24 V |
| Quvvat sarfi | 55 Vt |
| Quvur diametri | 15 mm |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Maksimal chiqarish bosimi | 13 m |
| Tok | 2.5 A |
| Maksimal oqim | 1,4 m³/soat |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 24 V |
| Quvvat sarfi | 55 Vt |
| Quvur diametri | 15 mm |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Maksimal chiqarish bosimi | 13 m |
| Tok | 2.5 A |
| Maksimal oqim | 1,4 m³/soat |
| Kafolat | 12 oy |