Avtomatik suv nasosi EVN-A78 (78Vt)
Artikul: EVN-A78
| Kuchlanish | 24 V |
| Quvvat sarfi | 78 Vt |
| Quvur diametri | 20 mm |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Maksimal chiqarish bosimi | 18 m |
| Tok | 3,2 A |
| Maksimal oqim | 1,4 m³/soat |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 24 V |
| Quvvat sarfi | 78 Vt |
| Quvur diametri | 20 mm |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Maksimal chiqarish bosimi | 18 m |
| Tok | 3,2 A |
| Maksimal oqim | 1,4 m³/soat |
| Kafolat | 12 oy |