Avtomatik suv nasosi EVN-A58
Artikul: EVN-A58
| Kuchlanish | 24 V |
| Quvvat sarfi | 58 Vt |
| Quvur diametri | 20 mm |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Maksimal chiqarish bosimi | 15 m |
| Tok | 2,9 A |
| Maksimal oqim | 1,4 m³/soat |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 24 V |
| Quvvat sarfi | 58 Vt |
| Quvur diametri | 20 mm |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Maksimal chiqarish bosimi | 15 m |
| Tok | 2,9 A |
| Maksimal oqim | 1,4 m³/soat |
| Kafolat | 12 oy |