Aylanma harakat nasosi ESN32-18-1.1 (1100Vt)
Artikul: ESN32-18.1.1
| Kuchlanish | 380 V |
| Quvvat sarfi | 1100 Vt |
| Maksimal suv harorati | 104 °C |
| Aylanish tezligi | 2900 ayl/daq |
| Yuqoriga chiqarish | 18 m |
| Ulanish diametri | 32 mm |
| Chiqish diametri | 32 mm |
| Sinfi | 155(F) |
| Himoya darajasi | IP55 |
| O'tkazish qobiliyati | 8 m³/s |
| Kafolat | 12 oy |














