Aylanma harakat nasosi ESN40-6-230 (500Vt)
Artikul: ESN40-6-230
| Kuchlanish | 220 V |
| Maksimal chiqarish bosimi | 7 m |
| Bosim | 10 bar |
| Himoya darajasi | IP44 |
| O'tkazish qobiliyati | 16 m³/s |
| Maksimal kirish quvvati | 500 Vt |
| Harorat sinfi | TF 110 |
| Maksimal chiqish quvvati | 280 Vt |
| Kafolat | 12 oy |


















