Kesuvchi va silliqlovchi mashina EMSH-125BP-2 (125mm)
Artikul: EMSH-125BP-2
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Tutqich | Antivibratsion |
| Quvvat sarfi | 1480 Vt |
| Aylanish tezligi | 2800-11000 ayl/daq |
| Shpindel rezbasi | M14 |
| Tez ochiladigan gayka | Bor |
| Diametr | 125 mm |
| Yumshoq boshlanish | Bor |
| Elektr shnuri | 5 m |
| Tezlikni sozlash | Bor |
| Dvigatelning haddan tashqari qizib ketishidan himoya qilish | Bor |
| Kafolat | 12 oy |
EPA EMSH-125BP-2 burchakli silliqlash mashinasi — bu 1480 Vt quvvatga ega cho‘tsiz dvigatel bilan jihozlangan kuchli va ishonchli asbob bo‘lib, metall, beton va boshqa materiallarni silliqlash hamda kesish uchun mo‘ljallangan.
U tezlikni boshqarish (2800–11000 ayl/min), yumshoq ishga tushirish, qizib ketishdan himoya va tez qismlarni almashtirish gaykasi bilan ta’minlangan.
Tebranishga qarshi tutqich va 5 metrli kabel uzoq ishlashda qulaylik va nazoratni ta’minlaydi.
125 mm lik disklar va M14 shpindel ipi bilan mos keladi.
EPA EMSH-125BP-2 burchakli silliqlash mashinasi — bu 1480 Vt quvvatga ega cho‘tsiz dvigatel bilan jihozlangan kuchli va ishonchli asbob bo‘lib, metall, beton va boshqa materiallarni silliqlash hamda kesish uchun mo‘ljallangan.
U tezlikni boshqarish (2800–11000 ayl/min), yumshoq ishga tushirish, qizib ketishdan himoya va tez qismlarni almashtirish gaykasi bilan ta’minlangan.
Tebranishga qarshi tutqich va 5 metrli kabel uzoq ishlashda qulaylik va nazoratni ta’minlaydi.
125 mm lik disklar va M14 shpindel ipi bilan mos keladi.


















