Kesuvchi va silliqlovchi mashina EMSH-230P-3 (230mm)
Artikul: EMSH-230P-3
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Tutqich | Antivibratsion |
| Quvvat sarfi | 3000 Vt |
| Tez ochiladigan gayka | Bor |
| Diametr | 230 mm |
| Yumshoq boshlanish | Bor |
| Elektr shnuri | 4 m |
| Kafolat | 12 oy |
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Tutqich | Antivibratsion |
| Quvvat sarfi | 3000 Vt |
| Tez ochiladigan gayka | Bor |
| Diametr | 230 mm |
| Yumshoq boshlanish | Bor |
| Elektr shnuri | 4 m |
| Kafolat | 12 oy |