Elektr drel EED-10P-11 (550Vt)
Artikul: EED-10P-11
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 550 Vt |
| Aylanish tezligi | 0-3100 ayl/daq |
| Patron turi | Kalitsiz |
| Patron hajmi | 10 mm |
| Burg'ulash diametri | Po'lat - 10, Daraxt - 20 mm |
| Kafolat | 12 oy |
Elektr drel APEX EED-10P-11 (550 Vt) — yog‘och va metallni burg‘ulash uchun ishonchli asbob. 550 Vt quvvatli dvigatel bilan jihozlangan bo‘lib, 3100 ayl/daq tezlikka erishadi. 10 mm kalitsiz patron burg‘ulash uchlarini tez va oson almashtirish imkonini beradi. Yog‘ochda maksimal burg‘ulash diametri — 20 mm. Uy va professional ishlar uchun juda qulay tanlov.
Elektr drel APEX EED-10P-11 (550 Vt) — yog‘och va metallni burg‘ulash uchun ishonchli asbob. 550 Vt quvvatli dvigatel bilan jihozlangan bo‘lib, 3100 ayl/daq tezlikka erishadi. 10 mm kalitsiz patron burg‘ulash uchlarini tez va oson almashtirish imkonini beradi. Yog‘ochda maksimal burg‘ulash diametri — 20 mm. Uy va professional ishlar uchun juda qulay tanlov.


















