Qochma markaz nasosi EVN-135-1 (1100Vt)
Artikul: EVN-135-1
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1100 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 160 l/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 45 m |
| Tok | 8 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulagich | 40х25 mm |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1100 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 160 l/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 45 m |
| Tok | 8 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulagich | 40х25 mm |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |