Qochma markaz nasosi EVN-170-4 (1100Vt)
Artikul: EVN-170-4
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1100 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 140 l/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 38 m |
| Tok | 8 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulagich | 25 mm |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1100 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 140 l/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 38 m |
| Tok | 8 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulagich | 25 mm |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |