Qochma markaz nasosi EVN-5AM-4 (1500Vt)
Artikul: EVN-5AM-4
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1500 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 520 l/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 23 m |
| Tok | 10 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulagich | 50 mm |
| Himoya sinfi | IPX4 |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1500 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 520 l/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 23 m |
| Tok | 10 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulagich | 50 mm |
| Himoya sinfi | IPX4 |
| Kafolat | 12 oy |