Perforator EEP-40-3 (1450Vt)
Artikul: EEP-40-3
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1450 Vt |
| Aylanish tezligi | 680 ayl/daq |
| Patron turi | SDS-MAX |
| Patron hajmi | 40 mm |
| Zarb energiyasi | 12 J |
| Zarb tezligi | 3240 z/daq |
| Beton burg'ulash diametri | 40 mm |
| Kafolat | 12 oy |
EEP-40-3 (1450 Vt) perforator – bu professional qurilish va ta’mirlash ishlariga mo‘ljallangan kuchli vosita. 220 V va 50 Gs tarmoqda ishlaydi, aylanish tezligi 180–390 ayl/daq va zarba tezligi 1300–2900 z/daq bilan, zarba energiyasi 13 J. SDS-Max tipidagi 40 mm patroni bilan betonni 40 mm gacha samarali burg‘ulash imkonini beradi. Quvvat sarfi 1450 Vt. Vosita 12 oylik kafolat bilan ta’minlanadi.
EEP-40-3 (1450 Vt) perforator – bu professional qurilish va ta’mirlash ishlariga mo‘ljallangan kuchli vosita. 220 V va 50 Gs tarmoqda ishlaydi, aylanish tezligi 180–390 ayl/daq va zarba tezligi 1300–2900 z/daq bilan, zarba energiyasi 13 J. SDS-Max tipidagi 40 mm patroni bilan betonni 40 mm gacha samarali burg‘ulash imkonini beradi. Quvvat sarfi 1450 Vt. Vosita 12 oylik kafolat bilan ta’minlanadi.

















