Girdob nasosi EVN-QB60-4 (370Vt)
Artikul: EVN-QB60-4
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 370 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 40 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 36 m |
| Tok | 2.5 A |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 370 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 40 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 36 m |
| Tok | 2.5 A |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |