O‘z-o‘zidan so‘ruvchi oqimli nasos EVN-JET/A-550 (550Vt)
Artikul: EVN-JET/A-550
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 550 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 50 l/daq |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 40 m |
| Himoya sinfi | IP44 |
| Chuqurlikdan tortish | 10 m |
| Kafolat | 12 oy |













