O‘z-o‘zidan so‘ruvchi oqimli nasos EVN-JET370-4 (370Vt)
Artikul: EVN-JET370-4
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 370 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 45 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 34 m |
| Tok | 2,5 A |
| Chuqurlikdan tortish | 9 m |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 370 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 45 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 34 m |
| Tok | 2,5 A |
| Chuqurlikdan tortish | 9 m |
| Kafolat | 12 oy |