Girdob nasosi EVN-QB70-4 (600Vt)
Artikul: EVN-QB70-4
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 600 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 50 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 48 m |
| Tok | 3.5 A |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 600 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 50 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 48 m |
| Tok | 3.5 A |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |