Invertorli payvandlash uskunasi MIG-200 (200A)
Artikul: MIG-200
| Kuchlanish | 220 V |
| Sim diametri | 0.6-1.0 mm |
| Himoya sinfi | IP21S |
| Quvvat | 8.67 kVa |
| Ishlash sikli(TIG) | 20°C da 40% |
| Erkin kuchlanish | 86 V |
| Payvandlash rejimi | MIG (gaz bilan / gazsiz) |
| Chiqish oqimi diapazoni | 30-200 A |
| Kafolat | 12 oy |












