Payvandlash uskunasi MIG/MMA-250 (250A)
Artikul: MIG/MMA-250
| Kuchlanish | 380 V |
| Sim diametri | 0.6-1.0/1.2 mm |
| Bo'sh kuchlanish | 58 V |
| Payvandlash rejimi | MIG, MMA |
| Maksimal kirish toki | 13 A |
| Ishlash sikli(MIG) | 40 % |
| Chiqish oqimi diapazoni | 40~250 A |
| Kafolat | 12 oy |












