Invertorli payvandlash uskunasi MIG/MMA+TIG
Artikul: MIG/MMA+TIG
| Kuchlanish | 220 V |
| Chiqish oqimi (TIG) | 30-160 A |
| Sim diametri | 0.6-1.0 mm |
| Elektrod diametri | 1.5-4 mm |
| Chiqish oqimi (MMA) | 30-160 A A |
| Chiqish oqimi (MIG) | 30-200 A |
| Payvandlash rejimi | MIG/MMA/LIFT TIG |
| Ishlash sikli | 40% |
| Kafolat | 12 oy |












