Invertorli payvandlash uskunasi TIG/MMA-315 (315A)
Artikul: TIG/MMA-315
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Himoya sinfi | IP21S |
| Kirish kuchlanishi | 380 V, 3 bosqich V |
| Ishlash sikli(TIG) | 40°C da 60% |
| Ishlash sikli(MMA) | 40°C da 40% |
| Payvandlash rejimi | TIG, MMA |
| Chiqish oqimi diapazoni | 20~315 A |
| Kafolat | 12 oy |














