Avtomatik suv nasosi EVN-A1100 (1100Vt)
Artikul: EVN-A1100
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 170-220 V |
| Quvvat sarfi | 1100 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 92 l/daq |
| Ulanish diametri | 38 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 53 m |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 18 oy |
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 170-220 V |
| Quvvat sarfi | 1100 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 92 l/daq |
| Ulanish diametri | 38 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 53 m |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 18 oy |