Avtomatik suv nasosi EVN-A370 (370Vt)
Artikul: EVN-A370
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 170-220 V |
| Quvvat sarfi | 370 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 38 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 32 m |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 170-220 V |
| Quvvat sarfi | 370 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 38 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 32 m |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |