Avtomatik suv nasosi EVN-A550 (550Vt)
Artikul: EVN-A550
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 170-220 V |
| Quvvat sarfi | 550 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 49 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 43 m |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 170-220 V |
| Quvvat sarfi | 550 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 49 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 43 m |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |