Aqlli avtomatik suv nasosi EVN-A/850U (850Vt)
Artikul: EVN-A/850U
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 850 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 60 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 45 m |
| Chuqurlikdan tortish | 8,5 m |
| Kafolat | 12 oy |
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 850 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 60 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 45 m |
| Chuqurlikdan tortish | 8,5 m |
| Kafolat | 12 oy |