Aylanma harakat nasosi ESN25-6-180-1 (50/75/100Vt)
Artikul: ESN25-6-180-1
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 50/75/100 Vt |
| Yuqoriga chiqarish | 2/3/4 m |
| Tok | 0.45/0.35/0.25 A |
| Bosim | 10 bar |
| Himoya darajasi | IP44 |
| O'tkazish qobiliyati | 3,3 m³/s |
| Harorat sinfi | TF 110 |
| Kafolat | 60 oy |
1. Mis "obmo’tka": Stressga chidamli.
2 Latundan tayyorlangan krilchatka: Latundan krilchatka suvda onson aylanadi va zanglamaydi.
3. Ishlash tizimi va ish turi: Bosim ostida (aylanish) uzoq masofalarga suv aylanishini ta'minlaydi. Asosan isitish tizimiga o'rnatiladi. U 3 tezlikka ega va suv bosimiga qarab sozlanishi mumkin.
4. Rele (yo’q): Avtomatik o’chirish mavjud emas.
5. Xizmat (kafolat): Kafolat muddati davomida nuqsonlar aniqlangan taqdirda, bepul xizmat ko'rsatiladi.
6. Suv tarmoqda bo’lmaganidayam himoya qilish (quruq himoya yo’q): Bunday holda, nasos elektr tarmog'idan uzilishi kerak.
1. Mis "obmo’tka": Stressga chidamli.
2 Latundan tayyorlangan krilchatka: Latundan krilchatka suvda onson aylanadi va zanglamaydi.
3. Ishlash tizimi va ish turi: Bosim ostida (aylanish) uzoq masofalarga suv aylanishini ta'minlaydi. Asosan isitish tizimiga o'rnatiladi. U 3 tezlikka ega va suv bosimiga qarab sozlanishi mumkin.
4. Rele (yo’q): Avtomatik o’chirish mavjud emas.
5. Xizmat (kafolat): Kafolat muddati davomida nuqsonlar aniqlangan taqdirda, bepul xizmat ko'rsatiladi.
6. Suv tarmoqda bo’lmaganidayam himoya qilish (quruq himoya yo’q): Bunday holda, nasos elektr tarmog'idan uzilishi kerak.


















