Payvandlash uskunasi ESA-400MMA
Artikul: ESA-400MMA
| Kuchlanish | 380 V |
| Kirish kuchlanishi | 380 V, 3 bosqich V |
| Quvvat | 7,48 kVa |
| Erkin kuchlanish | 70 V |
| Payvandlash rejimi | MMA |
| Ishlash sikli | 60% |
| Nominal kuchlanish | 20.8 V |
| Chiqish oqimi diapazoni | 20~400 A |
| Kafolat | 12 oy |












